17 faktów o seksie o których nie wiedzieliście


Kiedy jesteśmy bardzo młodzi nasza edukacja seksualna skupia się na filmach dla dorosłych i sytuacjach na domówkach i różnego rodzaju zakrapianych imprezach. Co poniektórzy mają fart i znajdują sobie dziewczynę czy też chłopaka i mogą krok po kroku odkrywać wspólnie tajniki seksu.

Ale po kilkunastu latach poznajemy większość pozycji z Kamasutry i wielu rzeczy próbowaliśmy lecz o poniższych faktach nie wiecie.

Ważne informacje dla Niej i dla Niego – Polecamy. 

 

#1. Stosunek zakrapiany alkoholem nie jest w cale tak dobry

W społeczeństwie panuje przekonanie że alkohol pozwala się zrelaksować, a tym samym pozbyć się granic. Z jednej strony jest to plus bo stosunek trwa dłużej. Ale z drugiej strony nie odczuwamy wielkiej części doznań. Tym samym pozbywamy się części przeżyć.

pixbay

#2 Kobiecy orgazm pomaga w zajściu w ciążę

Kobieta może tego nie chcieć ale jak się okazuje pochwa kiedy następuje orgazm jej ścianki wibrują co pomaga dostać się głębiej plemnikom. Tym samym zwiększa możliwość zajścia w ciążę. Jak kobieta poprosi cię o orgazm – wiedz że coś się dzieje 😛

#3 Nos jak u Pinokia – puchnie podczas orgazmu.

Przez podwyższone ciśnienie oraz przepływ krwi spływa ona do miejsc intymnych ale także lekko powiększa się nos.

#4 Lek na katar to Orgazm!

Emocje, adrenalina, doznania jakie powstają podczas stosunku leczą z kataru – sprawdzone : )

#5 Średnia długość członka to 12,5 cm

Większość kobiet mówi – duży, chcę dużego. Ale jak się okazuje po badaniu przeprowadzonym w USA. Kobiety nie chcą 20 / 30 / 35 cm. A chcą średniej wielkości penisa. Ale takiego który może je dużo nauczyć. Taki by pochwa nie musiała specjalnie się rozciągać żeby wszedł cały.

#6 Pochwa się naprawdę rozciąga

Jak się okazuje średniej wielkości pochwa u europejki mi około 9 cm. Lecz kiedy następuje stan podniecenie może rozciągnąć się ponad trzykrotnie.

#7 Seks analny częścią codziennego współżycia

Wiele kobiet uważa seks analny za swego rodzaju dziwactwo bądź coś nie przyjemnego. Zazwyczaj to doświadczenie pochodzi z nie udanej próby umieszczenia penisa w jej odbycie. Ale jak się okazuje co raz więcej kobiet wymaga seksu klasycznego, oralnego oraz analnego – jako dopełnienia całości. Nawet jeśli będzie on chwilowy bądź długi to jest dodatkiem którego kobiety co raz częściej oczekują. Na początku jest dość dziwne ale po drugi trzecim razie zaczyna przynosić rozkosz partnerce.

#8 Już tylko 25% kobiet osiąga orgazm przez penetrację

Szybkie tempo życia odbija się także na życiu seksualnym kobiet. One co raz częściej osiągają punkt kulminacyjny w inny sposób niż seks klasyczny. A mogą być tym min. seks analny, seks oralny, pieszczoty piersi.

pixbay

#9 Seks czasem wywołuje śmierć

Jak się okazuje seks może być śmiercionośny w wieku seniorów. Z jednej strony pomoga im utrzymać sprawność fizyczną ale też trzeba się liczyć z negatywnymi skutkami.

#10 Kobiety zdradzają podczas owulacji

W tym czasie u kobiet jest wielka burza hormonów co może powodować zdrady.

#11 Wibratory stworzone dla kobiet wyzwolonych

Wibratory i ich codzienne używanie zaczyna się dopiero w XIX wieku. Dopiero w tym czasie 4 kobiety na 10 posiada jednego lub dwa wibratory.

#12 Zdrowiem jest Seks!

Jak pokazują badania British Medical Journal seks jest jednym z czynników które mogą przedłużyć życie.

 

#13 Seks pozytywnie wpływa na urodę

Wytwarzany podczas stosunku estrogen pozytywnie wpływa na skórę i włosy.

 

#14 Rozmiar butów i penisa nie łączą się ze sobą

Jednym z wyświechtanych stwierdzeń jest powiązanie numeru buta z wielkością penisa. Damska część ekipy viral news potwierdza że duży rozmiar nie przekłada się na długość penisa.

#15 8000 zakończeń nerwowych łechtaczki

Ten fakt sprawia że Panowie możemy czuć się spokojnie. Nie ważnie jakie macie wyposażenie. Część z tych zakończeń spokojnie wam się uda podrażnić.

 

#16 Ciepłe stopy jedna z ważniejszych i większych tajemnic!

Niespełna 80% respondentów twierdzi że szybciej osiągają orgazm gdy mają ciepłe stopy. Ale seks w skarpetkach? Część lubi, część nie.

#17 Zdradzający facet szybciej dostanie zawał serca

Wiele ataków serca było związane właśnie ze zdradą. Morał jest dość prosty, nie warto zdradzać.

 

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format