Prostytutki na Wyspach skarżą się na spadek cen do nawet 4 funtów!


pixabay
Jeden z ostatnich materiałów wyprodukowanych przez BBC opowiada o krachu w seks biznesie na ulicach Liverpool-u. Rodowite prostytutki skarżą się na spadek cen za ich usługi, a wszystkim obwiniają emigrantki z Europy Wschodniej. 

Wielka Brytania – Liverpool jest jednym z najbardziej znanych miast z sex biznesem w tle. Tamtejsze Panie do towarzystwa skarżą się na spadek cen, winiąc za ten stan min. imigrantki z Europy Wschodniej. 

Film dokumentalny opowiada o prostytutkach z ulicy Sheil Road których wynagrodzenie za usługi spada. Co raz częściej oddają swoje ciało za mniej niż 4 funty przy seksie z prezerwatywą. A stosunek bez zabezpieczeń jest na granicy 10 funtów lub też za porcję heroiny.

Miasto Liverpool doskonale wie co się dzieje na jego ulicach ale rozkładają ręce bo nie mogą zabronić kobietom tego procederu, ponieważ oddają swoje ciało dobrowolnie.

W filmie także jest poruszony wątek vanów z wolontariuszami. Rozmieszczone są one w okolicy ulicy „czerwonych latarni” w których kobiety mogą się ogrzać.

Szczegóły tej patowej sytuacji w materiale autorstwa BBC.

Link film: BBC

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format