NAJPIERW RZUCAŁY NIM O ZIEMIĘ, POTEM CELOWAŁY W NIEGO KAWAŁKAMI BETONU. W KOŃCU GO ZABIŁY…


To nie jest film dla tych, którzy kochają zwierzęta. Jeśli dobro zwierząt leży ci na sercu ten film doprowadzi cię do furii. Niestety takie sytuacje staja się coraz częstsze i skala problemu okazuje się ogromna. Przeraża także fakt, że okrucieństwa wobec bezbronnych zwierząt dopuszczają się coraz młodsze osoby.

Wstrząsający filmik został opublikowany na Facebooku przez nowozelandzką grupę praw zwierząt Paw Justice. Na nagraniu młoda dziewczyna rzuca małym kociątkiem. Niewinne zwierzę jest zbyt przerażone całą sytuacją, by uciec, na tym jednak nie koniec.

Jakby tego było mało dziewczyna dwukrotnie rzuca w kotka kawałkami betonu. Jakimś cudem maleństwu udaje się przeżyć i rzuca się do ucieczki w najbliższe krzaki. Jednak dla nastolatek bestialska zabawa nie kończy się do momentu kiedy w końcu zabijają kociaka. Kiedy zwierzak kona w tle słychać śmiech pozostałych dwóch dziewczyn.

Uczestniczki nagrania udało się zidentyfikować, stosowna kara ich nie ominie. Udostępnij ten film ku przestrodze innym zwyrodnialcom.
[UWAGA Treści Przeznaczone dla osób dorosłych]

źródło: dailymail.co.uk

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format