DAŁ 16-LATCE AMFETAMINĘ 20 RAZY!


Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie podejrzanemu o posiadanie oraz udzielanie narkotyków 16-latce. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna udzielił nastolatce amfetaminę blisko dwieście razy. Został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz ich udzielanie nieletniej.

fot. pixabay

Policjanci zauważyli mężczyznę na jednej z ulic. Był bardzo nerwowy i jego zachowanie zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Podczas kontroli okazało się, że 25-latek posiada przy sobie marihuanę. Został on zatrzymany.

W trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności funkcjonariusze potwierdzili, że 25-latek w okresie od stycznia 2016 roku do marca 2017 roku udzielił około 200 razy amfetaminę swojej, wówczas 16-letniej dziewczynie.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

Źródło: http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/areszt_za_udzielanie_narkotykow_maloletniej
KMP w Jeleniej Górze

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format