Nauczycielka matematyki oskarżona o uprawianie seksu z 14-latkiem


fot. Pixbay
fot. Pixbay

32-letniej mieszkance z Ohio postawiono zarzuty molestowania seksualnego i obcowania płciowego z 14-latkiem. Chłopak opowiedział jednej z nauczycielek w szkole o tym, jak uprawiał stosunki m.in. w klasie, ze swoją nauczycielką Jessicą Langford. Kobieta nie przyznaje się do stawianych zarzutów.

Nauczycielka z Ohio została oskarżona o molestowanie swojego ucznia. Kobieta miała z nim uprawiać seks oralny. Trwa proces – donosi Fox News. Kobieta pracowała w szkole od 9 lat. Uczyła matematyki. Zwolniła się po tym, jak zostały jej postawione zarzuty.

– Zdecydowanie zbyt często słyszymy o ludziach w zaufanych pozycjach, nadużywających swojej władzy – uważa prokurator Mat Heck Jr. Jego zdaniem, nauczycielka, angażując się w związek i molestując młodego ucznia,
swoim zachowaniem naruszyła pozycję zaufania i autorytetu.

fot. Pixbay
fot. Pixbay

Jak podkreśla amerykańska telewizja, to już kolejny w ostatnim czasie przypadek molestowania seksualnego ucznia przez młodą nauczycielkę. Poprzednia sprawa miała miejsce w Miamisburg Middle School, gdzie 23-letnią Madline Marx, nauczycielkę pomocniczą, oskarżono o współżycie z dwójką podopiecznych.

autor:  Adam Hrynkiewicz

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format