41- LATNI BUDOWLANIEC ZATRZYMANY PO POŚCIGU SAMOCHODOWYM WARSZAWA [Zdjęcia]


fot. Policja

41-letni kierowca volvo odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli, spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz jazdę bez uprawnień. Mężczyznę zatrzymali po pościgu policjanci z Pragi Północ.

Policjanci z Pragi Północ otrzymali informację o kierowcy volvo, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej na Trasie Toruńskiej i jedzie w kierunku Ronda Starzyńskiego. Chwilę później funkcjonariusze zauważyli pędzące auto. Dając kierowcy sygnały do zatrzymania, na chwilę przerwali mu jazdę.

fot. Policja

Gdy kierowca zauważył mundurowych, ponownie podjął próbę ucieczki.  W pewnym momencie tracąc panowanie nad pojazdem, wjechał w barierki dzielące obie jezdnie. Policjanci natychmiast podbiegli do pojazdu, z którego wyciągnęli 41- letniego kierowcę. Mariusz B. był pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Podczas dalszych czynności ustalono, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami. 41- latek usłyszał już zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymania się do kontroli drogowej, spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym oraz jazdę bez uprawnień.

fot. Policja
fot. Policja
fot. Policja

źródło: http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/44771,Pijany-41-latek-zatrzymany-po-poscigu.html

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format