Tickmill rozpoczyna rewolucyjny konkurs handlowy na zasadzie win-win. Wygraną są PRAWDZIWE BITCOINy


LONDYN, 3 stycznia 2018 /PRNewswire/

Dostawca globalnych usług brokerskich FX i CFD firma Tickmill ogłosiła rozpoczęcie rewolucyjnego konkursu dla rachunków rzeczywistych na zasadzie win-win, rozdając interesujące rabaty lojalnościowe wszystkim uczestnikom oraz nagrody w postaci Bitcoinów każdego miesiąca. Firma rozpoczęła konkurs po to, aby nagrodzić klientów za niegasnącą lojalność i wsparcie, które zapewniło firmie trajektorię wzrostu w tym roku.

Rewolucyjny konkurs giełdowy na żywo na zasadzie win-win umożliwia uczestnikom wdrożenie wiedzy giełdowej i zdobycie nagród za dobre wyniki pod postacią prawdziwych Bitcoinów, czyli jednego z najbardziej atrakcyjnych aktywów na świecie. Każdego miesiąca dwóch najlepszych graczy, to znaczy graczy z najwyższym miesięcznym poziomem zysku i największym procentem zysku zdobędzie po Bitcoinie.

Ponadto kwalifikujący się inwestorzy korzystający z kont Pro lub VIP mogą dostać 10% zniżki na prowizji na wszystkie zamknięte transakcje i 1 dolar na lot mniej na CFD Bitcoina na koncie objętym konkursem.

„Postanowiliśmy rozpocząć konkurs po to, aby uczcić wyjątkowy rok sukcesu i wzrostu działalności, który zawdzięczamy klientom z całego świata. Wierzymy, że wraz z powodzeniem naszych klientów, sami rośniemy w siłę. Nowy konkurs na żywo to nasz sposób na dodanie klientom większego impetu jeżeli chodzi o osiągnięcia giełdowe przy jednoczesnym zapewnieniu hojnych nagród za ich lojalność. Jako firma, która pozycjonuje się na froncie zmian technologicznych dokładnie przemyśleliśmy nagrody tak, aby gracze byli jeszcze bliżej przyszłych walut w świecie finansów”
– skomentowała rozpoczęcie nowego konkursu giełdowego CMO firmy Tickmill Group Marilena Iakovou.

Konkurs potrwa od 11 grudnia 2017 r. do 9 marca 2018 r. Więcej informacji na temat konkursu i jego warunków można znaleźć tutaj.

Tickmill Logo (PRNewsfoto/Tickmill)

Firma Tickmill to dostawca usług handlowych Forex i CFD, która jest regulowany i autoryzowany przez FCA UK i FSA SC. Odpowiadając na potrzeby zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych inwestorów firma Tickmill ma w ofercie pierwszej klasy produkty handlowe na konkurencyjnych warunkach i z szybkim wykonaniem.

 

Źródło: Tickmill
KONTAKT:
tel. +44(0)2036082100
e-mail: marketing@tickmill.com
Źródło informacji: PR Newswire

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format