68-letni AMATOR Biedronkowych Świeżaków ZŁAPANY PRZEZ POLICJĘ!


Akcje promocyjne, którymi łódzkie dyskonty kuszą swoich klientów, mają swoich stałych entuzjastów. Jednak rzadko się zdarza, aby chęć zdobycia naklejek służących do odbioru pluszowych maskotek, stała się powodem popełnienia kradzieży.

 

16 października 2017 roku policjanci z VII Komisariatu KMP w Łodzi zostali powiadomieni, o kradzieży naklejek promocyjnych służących do wymiany na pluszowe maskotki.  Zawiadomienie w tej sprawie złożył przedstawiciel jednej z ogólnopolskich sieci handlowych. Jak wynikało  z relacji pokrzywdzonego, 15  października  2017 roku, ze sklepu w łódzkiej  dzielnicy  Górna skradzione zostało blisko 1961 sztuk naklejek promocyjnych o wartości 1961 złotych. Z nagrania monitoringu sklepowego wynikało, że sprawcą czynu jest jeden z klientów marketu, który wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni zabrał rolkę naklejek.

fot. POLICJA

Czynności przeprowadzone przez kryminalnych szybko pozwoliły na ustalenie personaliów podejrzanego, a następnie zatrzymanie go w czasie gdy po raz kolejny odwiedził okradziony wcześniej dyskont. Amatorem maskotek okazał się być 68- latek, który stwierdził, że skradzione naklejki wymienione zostały do tej pory na 23 maskotki. Pluszaki zostały odzyskane, a mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży. Nie był on wcześniej karany. Teraz grozi  mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja.pl

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format