Strażacy gwałcili zbiorowo nastolatkę. Robili to nawet w remizie!


Sprawa jest tak drastyczna, że amerykański sąd utajnił proces.

Mieli zgwałcić 17-latkę co najmniej trzy razy. W hotelu, w mieszkaniu jednego z napastników, a nawet w remizie. Wszystko filmowali, a materiał wideo wrzucili na Snapchata. Dziewczyna twierdzi, że nie wyraziła zgody na seks. Akt oskarżenia obejmuje sześciu strażaków z miasta Strasburg w stanie Wirginia.

Wśród oskarżonych jest komendant straży pożarnej i szef jednego z oddziałów. Policja podała ich personalia. Na ławie oskarżonych zasiedli 26-letni Nathan Hirschberg, 24-letni Andrew Key, 36-letni Dale King, 21-letni Bradly Marlin, 32-letni Christopher Pangle i 25-letni Fabian Sosa.

Skandal wypłynął w kwietniu 2017 roku. Jeden z mieszkańców natknął się w sieci na bulwersujący film i złożył doniesienie. Wtedy sprawą zajęła się stanowa policja. Śledztwo trwało kilka miesięcy i teraz znalazło swój finał w sądzie – informuje serwis Patch.

Materiału dowodowego dostarczyła policjantom matka 17-latki. W ich ręce trafiły zrzuty ekranowe z materiałów wideo opublikowanych na Snapchacie. Według relacji śledczych dziewczyna była w stanie upojenia alkoholowego, a strażacy ją zastraszali.

Informacje są skąpe, bo sąd utajnił proces. Również przedstawiciele straży pożarnej w Strasburgu poproszeni o komentarz nabrali wody w usta. Oskarżeni strażacy są na przymusowym urlopie.

fot. pexels

źródło: Patch / o2 pl

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format