RADZYŃ PODL.: KRADZIEŻ PÓŁ TYSIĄCA ZDRAPEK MIAŁA ZAŁATWIĆ PROBLEMY FINANSOWE


Radzyńscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży 500 zdrapek o wartości ponad 1800 złotych, do której doszło w październiku ubiegłego roku na terenie jednego ze sklepów w Radzyniu Podlaskim. Sprawczynią okazała się 28-letnia mieszkanka gminy Wohyń. Kobieta usłyszała zarzut i przyznał się do winy. Swoje zachowanie tłumaczyła trudną sytuacją finansową, gdyż potrzebowała pieniędzy na wyjazd za granicę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w październiku ubiegłego roku na terenie jednego ze sklepów w Radzyniu Podlaskim. Na podstawie materiałów operacyjnych radzyńscy kryminalni ustalili, że 28-letnia mieszkanka gminy Wohyń wykorzystując nieuwagę ekspedientki ukradła niemal 500 sztuk różnego rodzaju zdrapek  wraz ze stojakiem. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 1800 złotych.

28-latka usłyszała już zarzut i przyznała się do winy. Zadeklarowała również chęć naprawienia swojego błędu poprzez zwrócenie pieniędzy. Swoje zachowanie tłumaczyła trudną sytuacją finansową, gdyż potrzebowała pieniędzy na wyjazd za granicę.

fot. Policja

Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja.pl PM

Komentarze

Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format