ZA ZABICIE KOTA GROŻĄ MU 2 LATA WIĘZIENIA


Policjanci zatrzymali 34-latka, który uśmiercił kota rzucając nim o ścianę. Mężczyźnie grozi teraz do 2 lat więzienia. Decyzją prokuratora trafił już pod policyjny dozór.

Do zdarzenia doszło w środę (17.11.18) na terenie powiatu włocławskiego. Zaalarmowani policjanci pojechali na miejsce i ustalili, że 34-letni mężczyzna zdenerwował się, gdy zobaczył na twarzy syna ślady podrapania. Ponieważ obwiniał za to trzymanego w domu kota „wyładował” złość na zwierzęciu rzucając nim o ścianę. Niestety zwierzę nie przeżyło uderzenia. Policjanci znaleźli martwego kota w pobliskim śmietniku i przekazali weterynarzowi do dalszych badań.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.
Na podstawie zebranego materiału dowodowego śledczy przedstawili mu wczoraj (18.01.18) zarzut zabicia kota, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Ponadto dzisiaj (19.01.18) mundurowi doprowadzili zatrzymanego do prokuratury, wnioskując o oddanie go pod dozór. Teraz 3 razy w tygodniu będzie musiał się meldować w najbliższej jednostce policji.

fot. Policja.pl
Autor: nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Publikacja: Kamila Ogonowska
Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format