Z PIŁĄ SPALINOWĄ POSZLI ZABRAĆ PADA!


Trzech mieszkańców powiatu lubińskiego trafiło do policyjnego aresztu. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy. Zatrzymani odpowiedzą za pobicie innego mężczyzny. Panowie wyposażeni w piłę spalinową przyszli do swojej ofiary wyjaśniać okoliczności zbycia niesprawnego kontrolera do gier.

Cała historia rozpoczęła się od kontrolera do gier. Jeden z mężczyzn prawdopodobnie nabył go od poszkodowanego. Ponieważ okazało się, że był niesprawny, wraz ze swoimi kompanami postanowił to wyjaśnić. Panowie wyposażeni w piłę spalinową odwiedzili swoją ofiarę. Jak ustalili policjanci, w trakcie zdarzenia sprawcy weszli do mieszkania pokrzywdzonego, jeden z nich następnie odpalił trzymaną w rękach piłę spalinową i zaczął nią wymachiwać przez cały czas dodając gazu. Robił przy tym tyle hałasu, że domownik usłyszał tylko, że chodzi o niesprawny kontroler do gier.

Następnie wyszli z lokalu, by po kilkunastu minutach powrócić uznając, że sprawa nie została zamknięta. Zaczęli bić swoją ofiarę, która na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń. Poszkodowanemu z pomocą przyszedł znajomy, co skutecznie odstraszyło oprawców, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. Mężczyźni zostali następnie zatrzymani przez poinformowanych o całej sprawie funkcjonariuszy i trafili do policyjnego aresztu.

W tej sprawie policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu lubińskiego w wieku od 19 do 30 lat. Teraz szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy oraz to, jaki udział w zdarzeniu miały poszczególne osoby. Od ich ustaleń będą zależały zarzuty, jakie usłyszą.

kom. Kamil Rynkiewicz

Źródło: www.policja.pl KPP w Lubinie

Komentarze

Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format