Zapuszczony i wstydliwy agent ubezpieczeniowy zmienił się w kipiącego seksem modela. Wystarczyły dwie rzeczy


fot. instagram.com/gwilymcpugh

33-letni Gwilym Pugh z Cardiff z dnia na dzień zamienił korporacyjne biurko na okładki magazynów i pracę modela. Wszystko za sprawą niesamowitej metamorfozy.

33-letni Gwilym Pugh z Cardiff z dnia na dzień zamienił korporacyjne biurko na okładki magazynów i pracę modela. Wszystko za sprawą niesamowitej metamorfozy. Niegdyś Gwilym nie wyróżniał się z tłumu, ale od kiedy zapuścił gęstą, płomiennorudą  brodę i zrzucił prawie 45 kilogramów, nie sposób przejść obok niego obojętnie. I chociaż 33-latek wygląda teraz na pewnego siebie mężczyznę, nie zawsze tak było.

Zanim Gwilym stał się rudobrodym modelem i trafił na okładki magazynów, pracował nawet po 12 godzin dziennie jako sprzedawca ubezpieczeń. Brak czasu i dodatkowa kontuzja kolana odbiły się na jego wadze. Efekt? Otyłość – prawie 130 kilogramów na wadze!

Swojego czasu byłem otyły, przepracowany i miałem problemy z kolanem.

– wspomina Gwilym.

Zmęczony pracą za biurkiem i brakiem czasu dla siebie Gwilym postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni. Wcześniej gładko ogolony, zapuścił brodę i włosy, schudł 45 kilogramów i, co najistotniejsze, porzucił pracę za biurkiem na rzecz zespołu muzycznego, który założył wspólnie z przyjacielem. Zmiany się opłaciły. Po metamorfozie aż trudno uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba.

Po lewej Gwilym z 2007 roku. Po prawej w 2018 roku.

fot. instagram.com/gwilymcpugh

Nowy, wyrazisty i męski wizerunek dzięki koncie na Instagramie nie umknął uwadze jednej z czołowych londyńskich agencji modelingowej, która oczarowana surowym i męskim stylem rudobrodego mężczyzny podpisała z nim kontrakt.

Od tego momentu Gwilym brał udział w dziesiątkach sesji zdjęciowych, a jego twarz gościła na okładkach magazynów modowych. a nawet współpracował z byłym piłkarzem reprezentacji Anglii Davidem Beckhamem.

 

Gwilym łączy pracę modela ze swoimi dwiema największymi pasjami – podróżowaniem i fotografowaniem. Więcej o brodatym 33-latku możecie dowiedzieć się z jego bloga i Instagrama, gdzie obserwuje go prawie 200 tys. fanów.

źródło: gwilymcpugh / kobieta gazeta

#Viralnews

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format