TULIA będzie supportem na koncertach Dawida Podsiadło?


Pewnie słyszeliście już cover „Nieznajomego” Dawida Podsiadło w wykonaniu zespołu Tulia. Jak tak to zgodzicie się że dziewczyny przełamują folk dając mu nowy wymiar. Połączyły tekst Dawida z nową aranżacją instrumentalną, a do tego ten niesowity ludowy klimat.
fot. https://www.youtube.com/watch?v=-00Y3RosluQ

Jeśli nie słyszeliście jeszcze to musicie koniecznie posłuchać!  Zespół nagrał własny cover, powstał teledysk i w kilka dni chwycił ponad dwa miliony słuchaczy!

Zespół tworzą wokalnie cztery dziewczyny: Tulia Biczak, Joanna Sinkiewicz, Patrycja Nowicka, Dominika Siepka. A stroną muzyczną zajął się producent: Public Music.

Ubrane w stroje folkowe, a w tle piękny polski krajobraz. Aktualnie wywracają media, które jedne po drugim rozpisują się o niesowitym wykonaniu piosenki Davida Podsiadło. Tym samym mała nieznana formacja muzyczna niebywałych Pań może stać się topowym zespołem wiosny 2018.

Bo jak zapowiedziały – niebawem wchodzimy do studia z autorskimi utworami.

fot. YT https://www.youtube.com/watch?v=-00Y3RosluQ

Utwór pochodzi z pierwszej płyty Dawida Podsiadło, wydanej w 2013 roku o nazwie „Comfort and Happiness”. Dziewczyny ukazały dobrze znany numer w innym klimacie niż sam Dawid mógłby sobie wymyślić, a na swoim fb także zareagował na ten cover:

Wszyscy mi wysyłają, wiadomości, linki, insta, Facebooki, YouTube, artykuły o tym piszą, no to też muszę w tej sprawie…

Opublikowany przez Dawid Podsiadło na 26 lutego 2018

 

Redakcja #ViralNews jest oszołomiona tym utworem. Dlatego stawiamy pytanie czy Dawid Podsiadło da szansę dziewczynom na występ tzw. support przed którymś z jego koncertów?
#Trzymamy za to kciuki!

 

 

Komentarze
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format