Tych 6 rzeczy może zniszczyć nawet długoletni związek!

Dla większości głównym powodem rozstania musi być zdrada, ewentualnie różnice charakterów, jednak tak powierzchowne podejście do tego tematu jest błędne. Poniżej zamieściliśmy 6 zachowań, które potrafią zniszczyć nawet najwspanialsze związki między kobietą i mężczyzną.

1. Krytykowanie

Ciągłe negowanie bliskiej osoby ma bardzo negatywne konsekwencje. Taka osoba traci poczucie pewności siebie i własnej wartości. Staje się również niezdecydowana, bojaźliwa, ponieważ obawia się, że po raz kolejny zostanie skrytykowana za dobre zamiary. W szczęśliwym związku partnerzy powinni się wspierać, a jeżeli potrzebna jest krytyka to ważne, aby była ona konstruktywna.

Jeśli obecnie repliki zegarków jest całkowicie zintegrowaną produkcją, z pewnością jednym z producentów, który produkuje większość części rolex replika, sytuacja ta nastąpiła dopiero po tym, jak Rolex nabył kilku swoich podwykonawców. To Patrick Heiniger (trzeci CEO marki, który objął stanowisko w 1992 roku, po swoim ojcu André Heiniger), który naprawdę rozpoczął strategię integracji. Pod jego kierownictwem wiele firm zostało zintegrowanych z Rolex.Genex, jednym z największych producentów opakowań, był jednym z pierwszych, które zostały zakupione. Później, w 1998 r, repliki zegarkow nabyła producenta bransoletek Gay Frères, firmy słynącej z Heuerbeads z bransoletki ryżowej i bransoletek z Royal Oak Oak Audemars oraz oczywiście za to, że produkuje większość bransoletek Oyster do Rolex. W 2000 roku Rolex przejął firmę Beyeler, „cadranier” lub dial-maker.

Reklama 1

2. Kontrolowanie

Związek bez zaufania nie ma przyszłości. Między innymi dlatego, że kontrolowanie drugiej osoby jest wtedy na porządku dziennym. Jest to bardzo męczące i nie sprzyja wspólnemu planowaniu przyszłości. Każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie, dla swoich pasji, czasami również i dla znajomych. Daj trochę przestrzeni swojej drugiej połowie.

Reklama 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

replica watches